TG-A373L-100-100-2.0-1A jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
t-Global Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Podkładki termiczne Żółte 100,00mm x 100,00mm Pătrat Samoprzylepna - jedna strona
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG-A373L-100-100-2.0-1A
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A373L-100-100-2.0-1A-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A373L-100-100-2.0-1A
Opis
THERM PAD 100MMX100MM W/ADH YLW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Grubość
0,0790" (2,000mm)
Seria
Klej
Samoprzylepna - jedna strona
Przewodność cieplna
1,5W/m-K
Typ
Podkładka przewodząca, arkusz
Trwałość magazynowa
12 mies.
Kształt
Pătrat
Bazowy numer produktu
Obrys
100,00mm x 100,00mm