TG-A373L-100-100-10.0-0 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
t-Global Technology
W magazynie: 6
Arkusz danych
Podkładki termiczne Żółte 100,00mm x 100,00mm Pătrat
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG-A373L-100-100-10.0-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A373L-100-100-10.0-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A373L-100-100-10.0-0
Opis
THERM PAD 100MMX100MM YLW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Obrys
100,00mm x 100,00mm
Grubość
0,394" (10,00mm)
Przewodność cieplna
1,5W/m-K