TG-A373L-100-100-0.5-1A jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
t-Global Technology
W magazynie: 21
Arkusz danych
Podkładki termiczne Żółte 100,00mm x 100,00mm Pătrat Samoprzylepna - jedna strona
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG-A373L-100-100-0.5-1A
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A373L-100-100-0.5-1A-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A373L-100-100-0.5-1A
Opis
THERM PAD 100MMX100MM W/ADH YLW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Grubość
0,0197" (0,500mm)
Producent
t-Global Technology
Materiał
Elastomer silikonowy
Seria
Klej
Samoprzylepna - jedna strona
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Żółte
Status części
Nieaktualne
Przewodność cieplna
1,5W/m-K
Typ
Podkładka przewodząca, arkusz
Trwałość magazynowa
12 mies.
Kształt
Pătrat
Bazowy numer produktu
Obrys
100,00mm x 100,00mm