TG-A3500F-100-100-4.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A3500F-100-100-4.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A3500F-100-100-4.0
Opis
THERM PAD 100MMX100MM YLW
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Żółte 100,00mm x 100,00mm Pătrat Lepki - jedna strona
Kategoria
Grubość
0,157" (4,00mm)
Materiał
Silikon
Seria
Klej
Lepki - jedna strona
Opakowanie
Zbiorcze
Podłoże, nośnik
Włókno szklane
Status części
Aktywny
Kolor
Żółte
Zastosowanie
Wiele
Przewodność cieplna
3,0W/m-K
Typ
Podkładka, arkusz
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Pătrat
Bazowy numer produktu
Obrys
100,00mm x 100,00mm