TG-A20KX-385-285-2.0-1A
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A20KX-385-285-2.0-1A-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A20KX-385-285-2.0-1A
Opis
THERM PAD 385X285MM GRAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare 385,00mm x 285,00mm Prostokątne Lepki - jedna strona
Kategoria
Obrys
385,00mm x 285,00mm
Producent
t-Global Technology
Grubość
0,0790" (2,000mm)
Seria
Materiał
Silikon
Opakowanie
Zbiorcze
Klej
Lepki - jedna strona
Status części
Aktywny
Kolor
Szare
Zastosowanie
Wiele
Przewodność cieplna
2,0W/m-K