TG-A2030-150-150-2.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A2030-150-150-2.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A2030-150-150-2.0
Opis
THERM PAD 150MMX150MM WHT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Białe 150,00mm x 150,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Grubość
0,0790" (2,000mm)
Przewodność cieplna
2,0W/m-K
Obrys
150,00mm x 150,00mm