Ilustracja dla TG-A2030-15-15-0.5 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG-A2030-15-15-0.5
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A2030-15-15-0.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A2030-15-15-0.5
Opis
THERM PAD 15MMX15MM WHT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Białe 15,00mm x 15,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Grubość
0,0197" (0,500mm)
Materiał
Elastomer silikonowy
Seria
Klej
Lepki - obie strony
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Białe
Status części
Nieaktualne
Przewodność cieplna
2,0W/m-K
Typ
Podkładka przewodząca, arkusz
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Pătrat
Bazowy numer produktu
Obrys
15,00mm x 15,00mm