TG-A2030-10-10-2.0 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
t-Global Technology
W magazynie: 5 226
Arkusz danych
Podkładki termiczne Białe 10,00mm x 10,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG-A2030-10-10-2.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A2030-10-10-2.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A2030-10-10-2.0
Opis
THERM PAD 10MMX10MM WHT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Grubość
0,0790" (2,000mm)
Przewodność cieplna
2,0W/m-K
Obrys
10,00mm x 10,00mm