TG-A1780-40-40-1.5
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A1780-40-40-1.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A1780-40-40-1.5
Opis
THERM PAD 40X40MM GRAY
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare 40,00mm x 40,00mm Pătrat
Kategoria
Obrys
40,00mm x 40,00mm
Grubość
0,0591" (1,500mm)
Przewodność cieplna
17.8W/m-K