TG-A1780-20-20-0.5
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A1780-20-20-0.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A1780-20-20-0.5
Opis
THERM PAD 20MMX20MM GRAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare 20,00mm x 20,00mm Pătrat
Kategoria
Obrys
20,00mm x 20,00mm
Producent
t-Global Technology
Grubość
0,0197" (0,500mm)
Seria
Materiał
Silikon
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Szare
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
17.8W/m-K