TG-A1250-40-40-1.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A1250-40-40-1.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A1250-40-40-1.0
Opis
THERM PAD 40X40MM GREEN
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Zielone 40,00mm x 40,00mm Pătrat
Kategoria
Obrys
40,00mm x 40,00mm
Grubość
0,0394" (1,000mm)
Przewodność cieplna
12.5W/m-K