TG-A1250-100-100-2.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A1250-100-100-2.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A1250-100-100-2.0
Opis
THERM PAD 100MMX100MM GREEN
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Zielone 100,00mm x 100,00mm Pătrat
Kategoria
Obrys
100,00mm x 100,00mm
Grubość
0,0790" (2,000mm)
Przewodność cieplna
12.5W/m-K