TG-A1250-100-100-0.8
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A1250-100-100-0.8-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A1250-100-100-0.8
Opis
THERM PAD 100MMX100MM GREEN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Zielone 100,00mm x 100,00mm Pătrat
Kategoria
Obrys
100,00mm x 100,00mm
Producent
t-Global Technology
Grubość
0,0310" (0,787mm)
Seria
Materiał
Silikon
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
12.5W/m-K