T62-150-150-0.13
Numer produktu DigiKey
1168-T62-150-150-0.13-ND
Producent
Numer produktu producenta
T62-150-150-0.13
Opis
THERM PAD 150MMX150MM BLACK
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Czarne 150,00mm x 150,00mm Pătrat
Kategoria
Grubość
0,0050" (0,127mm)
Przewodność cieplna
20W/m-K
Trwałość magazynowa
36 mies.
Pătrat
Bazowy numer produktu
Obrys
150,00mm x 150,00mm