T62-1-40-40-0.16
Numer produktu DigiKey
1168-2097-ND
Producent
Numer produktu producenta
T62-1-40-40-0.16
Opis
THERM PAD 40X40MM W/ADH BLACK
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Czarne 40,00mm x 40,00mm Pătrat Samoprzylepna - jedna strona
Kategoria
Grubość
0,0063" (0,160mm)
Seria
Klej
Samoprzylepna - jedna strona
Przewodność cieplna
15W/m-K
Trwałość magazynowa
12 mies.
Obrys
40,00mm x 40,00mm