T62-1-310-310-0.16
Numer produktu DigiKey
1168-T62-1-310-310-0.16-ND
Producent
Numer produktu producenta
T62-1-310-310-0.16
Opis
THERM PAD 310MMX310MM W/ADH
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Czarne 310,00mm x 310,00mm Pătrat Samoprzylepna - jedna strona
Kategoria
Grubość
0,0063" (0,160mm)
Seria
Klej
Samoprzylepna - jedna strona
Przewodność cieplna
15W/m-K
Trwałość magazynowa
12 mies.
Obrys
310,00mm x 310,00mm