T62-1-15-15-0.16
Numer produktu DigiKey
1168-2094-ND
Producent
Numer produktu producenta
T62-1-15-15-0.16
Opis
THERM PAD 15MMX15MM W/ADH BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Czarne 15,00mm x 15,00mm Pătrat Samoprzylepna - jedna strona
Kategoria
Grubość
0,0063" (0,160mm)
Producent
t-Global Technology
Materiał
Grafit
Seria
Klej
Samoprzylepna - jedna strona
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
15W/m-K
Typ
Podkładka grafitowa, arkusz
Trwałość magazynowa
12 mies.
Kształt
Pătrat
Początek trwałości magazynowej
Data zakupu
Obrys
15,00mm x 15,00mm