PC96-288-192-0.5 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
t-Global Technology
W magazynie: 4
Arkusz danych
Podkładki termiczne 288,00mm x 192,00mm Prostokątne
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PC96-288-192-0.5
Numer produktu DigiKey
1168-2141-ND
Producent
Numer produktu producenta
PC96-288-192-0.5
Opis
THERM PAD 288MMX192MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Kształt
Prostokątne
Producent
t-Global Technology
Obrys
288,00mm x 192,00mm
Seria
Grubość
0,0197" (0,500mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał
Bezsilikonowy
Status części
Nieaktualne
Przewodność cieplna
2,5W/m-K