LI98-28-28-0.25
Numer produktu DigiKey
1168-2065-ND
Producent
Numer produktu producenta
LI98-28-28-0.25
Opis
THERM PAD 28MMX28MM W/ADH WHT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Białe 28,00mm x 28,00mm Pătrat Samoprzylepna - obie strony
Kategoria
Materiał
Elastomer akrylowy
Producent
t-Global Technology
Klej
Samoprzylepna - obie strony
Seria
Podłoże, nośnik
Włókno szklane
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Białe
Status części
Nie do nowych projektów
Przewodność cieplna
1,0W/m-K
Typ
Taśma, rolka
Trwałość magazynowa
12 mies.
Kształt
Pătrat
Początek trwałości magazynowej
Data zakupu
Obrys
28,00mm x 28,00mm
Bazowy numer produktu
Grubość
0,0100" (0,254mm)