GT10D-30-25-0.25-0
Numer produktu DigiKey
1168-GT10D-30-25-0.25-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
GT10D-30-25-0.25-0
Opis
THERMAL PAD 30X25MM PINK
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Różowe 30,00mm x 25,00mm Prostokątne
Kategoria
Obrys
30,00mm x 25,00mm
Producent
t-Global Technology
Grubość
0,0098" (0,250mm)
Seria
Materiał
Silikon
Opakowanie
Zbiorcze
Podłoże, nośnik
Włókno szklane
Status części
Aktywny
Kolor
Różowe
Zastosowanie
Wiele
Przewodność cieplna
1,5W/m-K