GT10D-100-100-0.25-1A
Numer produktu DigiKey
1168-GT10D-100-100-0.25-1A-ND
Producent
Numer produktu producenta
GT10D-100-100-0.25-1A
Opis
THERMAL PAD 100X100MM PINK
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Różowe 100,00mm x 100,00mm Pătrat Samoprzylepna - jedna strona
Kategoria
Obrys
100,00mm x 100,00mm
Producent
t-Global Technology
Grubość
0,0098" (0,250mm)
Seria
Materiał
Silikon
Opakowanie
Zbiorcze
Klej
Samoprzylepna - jedna strona
Status części
Aktywny
Podłoże, nośnik
Włókno szklane
Zastosowanie
Wiele
Kolor
Różowe
Typ
Okładzina termiczna
Przewodność cieplna
1,5W/m-K