FAM5-297-210-0.5-1A jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
3M
W magazynie: 7
Arkusz danych
RF EMI Arkusz pochłaniający FAM5 Taśma nieprzewodząca, jednostronna 8,268" (210,00mm) X 11,693" (297,00mm) X 0,020" (0,50mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FAM5-297-210-0.5-1A
Numer produktu DigiKey
1168-1410-ND
Producent
Numer produktu producenta
FAM5-297-210-0.5-1A
Opis
RF ABSORB SHEET 11.693"X8.268"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Długość
11,693" (297,00mm)
Szerokość
8,268" (210,00mm)
Seria
Grubość - całkowita
0,020" (0,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C