FAM5-297-210-0.3-1A
Numer produktu DigiKey
1168-1409-ND
Producent
Numer produktu producenta
FAM5-297-210-0.3-1A
Opis
RF ABSORB SHEET 11.693"X8.268"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF EMI Arkusz pochłaniający FAM5 Taśma nieprzewodząca, jednostronna 8,268" (210,00mm) X 11,693" (297,00mm) X 0,012" (0,30mm)
Kategoria
Długość
11,693" (297,00mm)
Szerokość
8,268" (210,00mm)
Seria
Grubość - całkowita
0,012" (0,30mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C