35RAPC2AV
35RAPC2AV
35RAPC2AV
Numer produktu DigiKey
SC1457-ND
Producent
Numer produktu producenta
35RAPC2AV
Opis
CONN JACK MONO 3.5MM R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3,50mm (0,141", 1/8", wtyczka mini) - słuchawka Gniazdo foniczne Mono Złącze Lutowane oczka
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
35RAPC2AV Modele
Kategoria
Przełączniki wewnętrzne
Jeden przełącznik
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Seria
Zakończenie
Lutowane oczka
Opakowanie
Zbiorcze
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Aktywny
Funkcje
Blokada gwintu
Typ złącza
Gniazdo foniczne
Materiał styku - powłoka
Srebro
Płeć
Żeńskie
Materiał korpusu
Mosiądz
Linie sygnałowe
Mono
Kolor korpusu
Srebro, czarne
Uznana w branży średnica współpracująca
Materiał obudowy
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Średnica rzeczywista
0,142" (3,60mm)