Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Swissbit
W magazynie: 0
Arkusz danych
Dysk półprzewodnikowy (SSD) FLASH - NAND (MLC) 960GB SATA III Moduł M.2 3,3V
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SFSA960GM3AA8TO-I-OC-626-STD
Numer produktu DigiKey
1052-SFSA960GM3AA8TO-I-OC-626-STD-ND
Producent
Numer produktu producenta
SFSA960GM3AA8TO-I-OC-626-STD
Opis
SSD 960GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prędkość - odczytu
520MB/s
Producent
Swissbit
Prędkość - zapisu
450MB/s
Seria
Napięcie - zasilania
3,3V
Opakowanie
Taca
Typ
SATA III
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Prąd - maks.
960mA
Rozmiar pamięci
960GB
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ pamięci
Dysk półprzewodnikowy (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Rozmiar / wymiar
80,00mm x 22,00mm x 3,60mm