RR1220Q-200-D
Numer produktu DigiKey
RR12Q20DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RR12Q20DCT-ND - Taśma cięta (CT)
RR12Q20DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RR1220Q-200-D
Opis
RES SMD 20 OHM 0.5% 1/10W 0805
Szczegółowy opis
20 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RR1220Q-200-D Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)