RR1220P-7323-D-M
Numer produktu DigiKey
408-RR1220P-7323-D-MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
408-RR1220P-7323-D-MCT-ND - Taśma cięta (CT)
408-RR1220P-7323-D-MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RR1220P-7323-D-M
Opis
RES SMD 732K OHM 0.5% 1/10W 0805
Szczegółowy opis
732 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RR1220P-7323-D-M Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)