RR1220P-4022-D-M
Numer produktu DigiKey
RR12P40.2KDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RR12P40.2KDCT-ND - Taśma cięta (CT)
RR12P40.2KDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RR1220P-4022-D-M
Opis
RES SMD 40.2KOHM 0.5% 1/10W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40.2 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RR1220P-4022-D-M Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)