RR1220P-241-B-T5 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Susumu
W magazynie: 393
Arkusz danych
W magazynie: 0
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 256
Panasonic Industry
W magazynie: 864
240 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RR1220P-241-B-T5
Numer produktu DigiKey
RR12P240BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RR1220P-241-B-T5
Opis
RES SMD 240 OHM 0.1% 1/10W 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RR1220P-241-B-T5 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)