RR0816P-1133-D-06D
Numer produktu DigiKey
408-RR0816P-1133-D-06DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
408-RR0816P-1133-D-06DCT-ND - Taśma cięta (CT)
408-RR0816P-1133-D-06DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RR0816P-1133-D-06D
Opis
RES SMD 113K OHM 0.5% 1/16W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
113 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RR0816P-1133-D-06D Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)