RR0816P-1071-B-T5-04H jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Vishay
W magazynie: 688
1.07 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RR0816P-1071-B-T5-04H
Numer produktu DigiKey
RR08P1.07KBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RR0816P-1071-B-T5-04H
Opis
RES SMD 1.07KOHM 0.1% 1/16W 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RR0816P-1071-B-T5-04H Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)