RR0510P-4870-D | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RR0510P-4870-D |
Opis | RES SMD 487 OHM 0.5% 1/16W 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 487 Ohms ±0,5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RR0510P-4870-D Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Rezystancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,016" (0,40mm) |