RR0510P-4750-D
Numer produktu DigiKey
408-RR0510P-4750-DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
408-RR0510P-4750-DCT-ND - Taśma cięta (CT)
408-RR0510P-4750-DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RR0510P-4750-D
Opis
RES SMD 475 OHM 0.5% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
475 Ohms ±0,5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RR0510P-4750-D Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)