RR0510P-1542-D
Numer produktu DigiKey
408-RR0510P-1542-DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
408-RR0510P-1542-DCT-ND - Taśma cięta (CT)
408-RR0510P-1542-DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RR0510P-1542-D
Opis
RES SMD 15.4KOHM 0.5% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15.4 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RR0510P-1542-D Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)