RM2012B-102/902-PBVW10
Numer produktu DigiKey
408-RM2012B-102/902-PBVW10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
408-RM2012B-102/902-PBVW10CT-ND - Taśma cięta (CT)
408-RM2012B-102/902-PBVW10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RM2012B-102/902-PBVW10
Opis
RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
42 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1k, 9k Ohm ±0,1% 50mW Moc na element Izolowane 2 Układy i sieci rezystorowe ±25ppm/°C 0805 (2012 metryczne), zaciski od długiej strony
Kategoria
Moc na element
50mW
Producent
Susumu
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ obwodu
Izolowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja (omy)
1k, 9k
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), zaciski od długiej strony
Tolerancja
±0,1%
Obudowa dostawcy urządzenia
0805
Liczba rezystorów
2
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Liczba wtyków
4
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)