RM2012A-502/104-PBVW10
Numer produktu DigiKey
RM20A5.0K/100KPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RM20A5.0K/100KPCT-ND - Taśma cięta (CT)
RM20A5.0K/100KPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RM2012A-502/104-PBVW10
Opis
RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
42 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5k, 100k Ohm ±0,1% 50mW Moc na element Dzielnik napięcia 2 Układy i sieci rezystorowe ±25ppm/°C 0805 (2012 metryczne), zaciski od długiej strony
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RM2012A-502/104-PBVW10 Modele
Kategoria
Moc na element
50mW
Producent
Susumu
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ obwodu
Dzielnik napięcia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja (omy)
5k, 100k
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), zaciski od długiej strony
Tolerancja
±0,1%
Obudowa dostawcy urządzenia
0805
Liczba rezystorów
2
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Liczba wtyków
4
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)