RL1632R-R200-F
Numer produktu DigiKey
RL16R.20FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RL16R.20FCT-ND - Taśma cięta (CT)
RL16R.20FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RL1632R-R200-F
Opis
RES 0.2 OHM 1% 1/2W 1206
Szczegółowy opis
200 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RL1632R-R200-F Modele
Współczynnik temperaturowy
0/+100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)