RL1220S-1R0-F
Numer produktu DigiKey
RL12S1.00FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RL12S1.00FCT-ND - Taśma cięta (CT)
RL12S1.00FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RL1220S-1R0-F
Opis
RES SMD 1 OHM 1% 1/3W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RL1220S-1R0-F Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
0/+200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)