RL0816T-R033-F
Numer produktu DigiKey
408-1441-2-ND - Taśma i szpula (TR)
408-1441-1-ND - Taśma cięta (CT)
408-1441-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RL0816T-R033-F
Opis
RES 0.033 OHM 1% 1/4W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RL0816T-R033-F Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
0/+350ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)