RL0816T-R033-F | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RL0816T-R033-F |
Opis | RES 0.033 OHM 1% 1/4W 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 33 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RL0816T-R033-F Modele |
Kategoria | Funkcje Wykrywanie prądu |
Prod. | Współczynnik temperaturowy 0/+350ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,024" (0,60mm) |