RL0510S-R51-F
Numer produktu DigiKey
408-1457-2-ND - Taśma i szpula (TR)
408-1457-1-ND - Taśma cięta (CT)
408-1457-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RL0510S-R51-F
Opis
RES 0.51 OHM 1% 1/6W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
510 mOhms ±1% 0,167W, 1/6W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Wykrywanie prądu Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RL0510S-R51-F Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
0/+200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,45mm)