RGT1608P-2370-B-T5
Numer produktu DigiKey
RGT1608P-2370-B-T5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RGT1608P-2370-B-T5
Opis
RES 237 OHM 0.1% 1/16W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
237 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RGT1608P-2370-B-T5 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)