RG3216V-1601-B-T5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
1.6 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RG3216V-1601-B-T5
Numer produktu DigiKey
RG3216V-1601-B-T5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RG3216V-1601-B-T5
Opis
RES SMD 1.6K OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RG3216V-1601-B-T5 Modele
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)