RG3216P-3920-B-T5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Vishay
Vishay
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
W magazynie: 683
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
Similar
Bourns Inc.
392 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RG3216P-3920-B-T5
Numer produktu DigiKey
RG3216P-3920-B-T5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RG3216P-3920-B-T5
Opis
RES SMD 392 OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RG3216P-3920-B-T5 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)