RG3216P-1802-B-T1
Numer produktu DigiKey
RG32P18.0KBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RG32P18.0KBCT-ND - Taśma cięta (CT)
RG32P18.0KBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RG3216P-1802-B-T1
Opis
RES SMD 18K OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
18 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RG3216P-1802-B-T1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)