RG3216N-3013-W-T1
Numer produktu DigiKey
RG3216N-3013-W-T1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RG3216N-3013-W-T1
Opis
RES SMD 301K OHM 0.05% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
301 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RG3216N-3013-W-T1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)