RG3216N-1501-W-T1
Numer produktu DigiKey
408-RG3216N-1501-W-T1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
408-RG3216N-1501-W-T1CT-ND - Taśma cięta (CT)
408-RG3216N-1501-W-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RG3216N-1501-W-T1
Opis
RES SMD 1.5K OHM 0.05% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
1.5 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RG3216N-1501-W-T1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)