RG2012V-4421-P-T1
Numer produktu DigiKey
RG2012V-4421-P-T1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RG2012V-4421-P-T1
Opis
RES SMD 4.42KOHM 0.02% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
4.42 kOhms ±0,02% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RG2012V-4421-P-T1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)