RG2012P-101-B-T5
Numer produktu DigiKey
RG20P100BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RG20P100BCT-ND - Taśma cięta (CT)
RG20P100BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RG2012P-101-B-T5
Opis
RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RG2012P-101-B-T5 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)