RG1608V-1051-P-T1
Numer produktu DigiKey
RG1608V-1051-P-T1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RG1608V-1051-P-T1
Opis
RES SMD 1.05K OHM 1/10W 0603
Szczegółowy opis
1.05 kOhms ±0,02% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RG1608V-1051-P-T1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)